Złącza elastyczne - wężyki

Posiadamy najszerszą na rynku polskim asortymentową ofertę złączy elastycznych w wymiarze średnicy wew. od 8 mm do 50 mm, charakteryzującą się stabilną i wysoką jakością i funkcjonalnością.
Producent Industrias Mateu udziela 5 lat gwarancji producenckiej przy zachowaniu konkurencyjności cenowej na naszym rynku.
 
Na proponowane asortymenty, posiadamy wszystkie wymagane atesty techniczne i sanitarne, w tym Ocena Techniczna / Polska / ITB-KOT-2021/1935, dopuszczające do dystrybucji na rynku polskim i europejskim.

Obejmy i Pozostałe elementy złączne

Naszym celem jest, spełnienie najbardziej wymagających oczekiwań klientów przemysłowych oferując możliwie najszerszy wachlarz rozwiązań, pracując przez cały czas w kierunku utrzymania i poprawienia naszej konkurencyjnej pozycji na rynku. Na wszystkich etapach procesu produkcyjnego również priorytetowo podchodzimy do zagadnień ochrony środowiska.
 
Aktualnie Mikalor jest jedyną firmą na świecie, która oferuje wykonaną w 100% z tytanu rodzinę obejm ślimakowych do węży elastycznych, przewidującą zaspokojenie potrzeb w najbardziej wymagających zastosowaniach przemysłowych.
 
Działy badawczo-rozwojowe Mikalora są również pionierem takich produktów jak słynna opaska zaciskowa do węży "SUPER", stanowiąca punkt odniesienia dla oceny wszystkich innych obejm do pracy pod wysokim ciśnieniem.


 
M.W.W. Sp. z o o. 05-080 Laski/Izabelin, ul. 3 maja 61A, tel. +48 22 669 13 99, fax +48 22 663 98 17, biuro@mww.com.pl